KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16915412

nr 1691 5412

Ylva Jakobsson

(f. 1949), Sverige

"Skånevår". Textil. Signerad, blandteknik, daterad -92 cm, yttermått inklusive ram: 45x35 cm, oramad

Ylva Jakobsson, svensk konstnär född 1949.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:40:27

Ylva Jakobsson

Läs mer om Ylva Jakobsson